Door het uitvoeren van de nulmeting langs de actielijnen van het generiek actieplan wordt de startsituatie van jouw organisatie bepaald; je krijgt een duidelijk overzicht van de staat van jouw informatiehuishouding en de noodzakelijke verbeterpunten per actielijn.
Dan kan Doxis je helpen via een snelle en efficiënte methode. Wij ondersteunen je bij het uitvoeren van de nulmeting door middel van een workshop.
In de workshop van 1 dag nemen we de 31 vragen uit het document ‘Nulmeting Informatiehuishouding voor Programma Open op Orde’ (versie 1.0, dd. 16 juni 2021) met je door. We duiden de vragen voor je en helpen je de correcte antwoorden te geven. Zo nodig helpen we je de vragen passend te maken, indien kaders waarnaar in de vragen verwezen wordt voor jou niet verplicht zijn gesteld. Dit doen we vanuit onze expertise op het gebied van grip krijgen op de informatiehuishouding.
De workshops worden online gehouden (via MS Teams of Webex) en bieden per keer plaats aan maximaal 4 organisaties. In break-out sessies kun je met jouw eigen collega’s overleggen en de vragen beantwoorden; onze adviseurs ondersteunen je daarbij. Tussendoor komen we plenair bijeen om vragen en antwoorden te bespreken, met onze adviseurs en met jouw collega-organisaties in de workshop.
Om de vragen efficiënt te kunnen beantwoorden adviseren wij je deel te nemen met een vertegenwoordiging vanuit bijv. management IV, medewerkers DIV/IV en enkele eindgebruikers.
De kosten voor deze workshop bedragen € 2.000,- excl. btw per organisatie.
Heb je inloggegevens voor deze pagina (Doxis Klantportal)? Log dan in en klik in onderstaande tabel op de datum van je keuze.
Je hoeft daarna geen gegevens meer in te vullen, dit wordt automatisch gedaan.
Je ontvangt direct een bevestiging van aanmelding.
3 november 2021 |
Heb je geen inloggegevens van het klantportal, meld je dan aan via onderstaand formulier.